Yetenek Oyunları » Balon Patlatan Maymun 3 Oyunu

Balon Patlatan Maymun 3 Oyunu Oyun 59.605 kez oynanmış.
Oyun Boyutu: 625.25 KB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Balon patlatan maymun 3 ile tekrar karşınızdayız. Bundan önceki balon patlatan maymun oyunlaını oynayanlar oyun hakkında bilgiye sahipler. Bilmeyenler için anlatalım.

NEW GAME ile oyunu başlatıyoruz, gelen pencereden bölüm seçiyoruz. İlk bölüm hariç diğer bölümler kititli. Oynadıkça geçiyoruz.

Maymunumuzun elinde ok atar var, balonlara doğru fırlatıyor ve balonları patlatıyor. Mouse hareketi ile yönü belirliyoruz, mouse sol tıklayarak hızı belirliyoruz tıkı bırakarak fırlatıyoruz.

Bazı balonların içinde üç ok atış hakkı, çiviler ve lazerler var. Lazerli balonu patlattığımızda yanındaki balonlarıda lazer patlatıyor.

Bu oyunumuzu beğendniyseniz "Balon patlatan maymun", "Balon patlatan maymun 2" ve "Balon patlatan maymun 4" oyunlarınıda oynayın.
Erenetoyun.com
Benzer Yetenek Oyunları
Balon Patlatan Maymun 4 OyunuBalon Patlatan Maymun OyunuBalon Patlatan Maymun 2 OyunuBalon Patlatma OyunuGazeteci Maymun OyunuBalon Patlatmaca OyunuGıcık Maymun Zip OyunuSihirli Dokunuş OyunuSinirli Patron OyunuBalon Patlat OyunuMaymun OyunuMaymun Adası OyunuSüper Maymun OyunuMaymun Dalışı OyunuBalonlu Köpek OyunuBalon Kavgası OyunuSünger Bob Baloncuklar OyunuBöceklerden Kaç OyunuKöpük Patlat OyunuPuzzle Land OyunuÇöp Adamı Koru Oyunu
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Oyun Hakkındaki Görüşler - 0 adet yorum var ( Sende yorum yazabilirsin )
Balon Patlatan Maymun 3 adlı oyunumuza yorum yapılmamış.
İlk yorum yapmak isteyen sen olmak istermisin?

» Yorum eklemek için buraya tıklayın.
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun