Yetenek Oyunları » Balon Patlatan Maymun 2 Oyunu

Balon Patlatan Maymun 2 Oyunu Oyun 31.951 kez oynanmış.
Oyun Boyutu: 623.83 KB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Balon patlatan maymun birinci oyununu oynadıysanız oyun hakkında bilginiz var demektir. Bilmeyenler için yazalım. NEW GAME ile başlıyoruz. Sonrasında bölüm seçiyoruz, ilk bölüm hariç diğer bölümler kilitli. İlk bölümü seçip oyuna başlıyoruz.

Maymun elindeki okları kullanarak balonları patlatıyor. TARGET yazan yerde söylenilen balon sayısı kadar balon patlatmamız gerek. Yoksa bölümü geçemiyoruz. Mouse hareketi ile atacağımız yönü belirliyoruz, mouse sol tıklıyoruz hızı belirliyoruz bırakarak oku atıyoruz.

Balonların içinde gizli üçlü ok atış hediyesi var bu balonu patlatarak tek seferde üç ok atabiliyoruz. İleriki bölümlerde bazı balonların içinde çiviler var bu balonu patlattıımızda çivi yanındaki diğer balonlarıda patlatıyor. Daha ileriki bölümlerde çeşitli hediyeler var. Oynayarak görebilirsiniz.

Bu arada eğer bu oyunumuzu beğendiyseniz, "Balon patlatan maymun", "Balon patlatan maymun 3" ve "Balon patlatan maymun 2" oyunlarınıda oynayın.
Erenetoyun.com
Benzer Yetenek Oyunları
Balon Patlatan Maymun 4 OyunuBalon Patlatan Maymun 3 OyunuBalon Patlatan Maymun OyunuBalon Patlatma OyunuGazeteci Maymun OyunuBalon Patlatmaca OyunuGıcık Maymun Zip OyunuSihirli Dokunuş OyunuSinirli Patron OyunuBalon Patlat OyunuMaymun OyunuMaymun Adası OyunuSüper Maymun OyunuMaymun Dalışı OyunuBalonlu Köpek OyunuBalon Kavgası OyunuSünger Bob Baloncuklar OyunuBöceklerden Kaç OyunuKöpük Patlat OyunuPuzzle Land Oyunu3 Boyutlu Top Oyunu
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Oyun Hakkındaki Görüşler - 0 adet yorum var ( Sende yorum yazabilirsin )
Balon Patlatan Maymun 2 adlı oyunumuza yorum yapılmamış.
İlk yorum yapmak isteyen sen olmak istermisin?

» Yorum eklemek için buraya tıklayın.
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun