Yardım Sayfası
Site ve Oyun Yardım Bölümü

Site YardımSiteniz Ücretli mi?
Sitemiz tamamen ücretsizdir. Sitemizin hiç bir uygulamasında ücret talet etmiyoruz.Oyunlar Hangi Taban Oyunlardır?
Sitemizdeki oyunlar Flash tabanlı oyunlardır.Oyunları Oynayabilmemiz İçin Ne Gereklidir?
Sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde Flash Player eklentisinin yüklü olması gerekir.3D Oyunlar İçin Ne Gereklidir?
3D yani 3 boyutlu oyunlar için Flash Player yeterli olmayabilir. Bu tür oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde Adobe Shockwave yüklü veya güncel olmalı. Buraya tıklayarak Adobe Shockwave eklentisini indirebilirsiniz/güncelleyebilirsiniz.Flash Player'i Nasıl Edinirim?
Flash player tamamen ücretsizdir. Adobe sitesine aittir ve tamamen güvenlidir. Bütün flash tabanlı içerikle bu eklenti sayesinde izlenebilir.
Buraya tıklayarak güncel Flash Player eklentisini edinebilirsiniz.Flash Player Eklentim Var Fakat Yinede Oynayamıyorum?
Flash playeriniz güncelliğini yitirmiş olabilir. Lütfen bir üstteki yönergeyi dikkate alarak eklentinizi güncelleyiniz.Flash Player Eklentisi Var ve Güncel Durumda Fakat Yinede Oynayamıyorum
Bu durumda sitemizde o anlık bir sorun oluşmuş olabilir, lütfen bu gibi durumlarda sayfayı yenileyip biraz bekleyiniz, yine olmuyorsa daha sonra tekrar deneyiniz.Flash Player Eklentisi Mevcut ve Uzun Zaman Geçmesine Rağmen Yinede Oynayamıyorum
Bu durumda oyunlarımız sorunlu olabilir. Durumu ilgili oyun sayfasında bulunan "Hata Bildir" butonunu kullanarak bize bildirin. Derhal gerekli işlem yapılıp (Dilerseniz size bildirilecektir.) oyun onarılacaktır.Oyunlar Çok Yavaş Açılıyor Neden?
Oyunların yavaş açılma nedeni sizin Internet bağlantınızdan kaynaklanıyor. İnternet hızınız yavaşsa bu gayet normal. Oyun boyutuna göre bu süre uzayabiliyor veya kısalabiliyor.Sınırlı ADSL Kullanıyorum Oyunlar Kotamı Etkiler mi?
Evet internet ortamında yaptığınız/açtığınız bütün dokümanlar kotanızdan düşer.Siteniz İçin Hangi Browser'i Öneriyorsunuz?
Sitemiz için Mozilla Firefox tarayıcı öneriyoruz. Firefox tarayıcı ile oyunları oynamanız için gerekli olan Flash Player eklentisi hızlı bir şekilde yüklenir veya güncellenir. Oyunlar ve sitemiz daha hızlı görüntülenir. Sadece sitemizi değil bütün site veya uygulamaları hızlı açabilirsiniz.
Firefox uygulaması Mozilla ürünü olup tamamen ücretsizdir.

Not: Oyunları oynadığınız playerler bazı oyunlara dar gelebiliyor. Bu nedenle oyunların 'Play', 'Oynat', 'Play now', 'New Game' gibi oyuna başlamanız için gerekli butonlar görünmeyebiliyor. Bu gibi durumlarda lütfen oyunu 'Tam Ekran' oynayınız.


Yardım bölümümüzden de yardım alamadı iseniz lütfen iletişim sayfamızdan destek alınız. İletişim sayfamız için tıklayın.

Site Yönetimi

 
Oyunlar İçin Eklentiler

Flash oyunlar için

Flash oyunlar için gerekli eklenti

3D Oyunlar için

3D Oyunlar için gerekli eklenti


Firefox browser tavsiye

Firefox indir

- Eklentiler Macromedia ürünü olup tamamen güvenli ve ücretsizdir.

- Firefox tavsiyesi Mozilla ürünü olup tamamen güvenli ve ücretsizdir.
 
Powered by Erenet.info