Yemek Oyunları » Pizza Pişir Oyunu

Pizza Pişir Oyunu Oyun 29.772 kez oynanmış.
Oyun Boyutu: 546.29 KB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Eveeet. Bunca oyundan sonra oyuncularımızın karnı acıktı. Onlara pizza pişirip verelim mi? Sonrada onlar bize yapar ne dersiniz :)

Oynu oynamak için yani pizza pişirmek için sol en alt köşedeki NEXT ve START butonlarını kullanıyoruz. Her arkadaş ayrı bir görevde, ablamızın biri hamur yoğuruyor, bir tanesi malzemeleri doğruyor diğer ablamızda malzemeleri rende den geçiriyor. En basit işte bizimkisi :)

Hazırlanan malzemeleri masanın sağında bulunan pizza hamurumuzun üzerine mouse yardımı ile yerleştiriyoruz. Haa aklıma gelmişken, arada bir fareler, börtü böcükler yaptığımız pizzayı yemeye geliyorlar, aman ha bunları masadan uzaklaştıralım yoksa bütün pizzaları onlar yer oyunumuz bozulur, birde Uğur Dündar abimiz arenada bizi rezil eder benden söylemesi. Masamızın etrafına gelen fare, böcek vs haşereleri mouse ile üzerine tıklayarak uzaklaştırıyoruz.

Hadi bakalım iyi pizza pişirmeler.
Kardelen

Oyunun ingilizce olarak anlatımı, oyun içindeki anlatım:

- Hello, abatti's pizza? I would like to order four pizzas for my 'tres importante Italian banquet' which is french for "we need to have four pizzas delivered to our mansion in nine minutes or I will never order from Abatti's again.

- Poor Nona, whatsa she gonna do? Now it's up to you to help Johnny and his friends make four pizzas.

- Drag the toppings onto the pizza into the appropriate locations.
Erenetoyun.com
Benzer Yemek Oyunları
Mükemmel Pizza OyunuPizza OyunuEt Pişir OyunuYumurta Pişir OyunuSünger Bob Pizza Servisi OyunuPizza Siparişi OyunuPizzacı Maryo OyunuPasta Pişir OyunuEkmek Pişir OyunuÇabuk Pişir OyunuÜretim Çiftliği OyunuHamburger OyunuYemek Masası OyunuYemekli Misafir OyunuDoğumgünü Pastası OyunuSue ile Tatlılar OyunuHamburger Yap OyunuPatlamış Mısır OyunuPasta OyunuPortakal Sık OyunuDoğumgünü Pastası Oyunu
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Oyun Hakkındaki Görüşler - 0 adet yorum var ( Sende yorum yazabilirsin )
Pizza Pişir adlı oyunumuza yorum yapılmamış.
İlk yorum yapmak isteyen sen olmak istermisin?

» Yorum eklemek için buraya tıklayın.
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun