Oda Oyunları » Sukubidu Piramitlerde Oyunu

Sukubidu Piramitlerde Oyunu Oyun 78.144 kez oynanmış.
Oyun Boyutu: 805.06 KB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Scooby doo pardon sukubidu oyunu. Çizgi filmlerini izlediğimiz kahramanlarımız oyun yapmışlar, hemde taaa mısır piramitlerde.

Oynumuza dönelim, oyun yüklendikten sonra yani pramit loading bölümü geçtikten sonra 'Play' ile oyuna başlıyoruz. Shagy okunuşuyla şagii ile scooby doo piramitlerin arasında kalmış kurtarmamızı bekliyorlar. Yalnız bir sorunları var hareket ettikleri kareler sınırlı, hareket ettikleri ve kalan hareket sayıları alt kısımda Step Meter kısmında görünüyor buradan takip edebiliriz.

İlk bölümde ipucu olarak verelim önlerindeki kutuyu hemen sağ köşeye iterek ilk odadan çıkıyoruz. (Özetle, bir ileri, bir sağ, bir ileri ve bir kez sol tuşluyoruz.) İlk oda basit fakat diğer odalarda işler karışıyor, ilk bölümü beraber hallettik fakat diğer bölümlerde sizin yardımcı olmanız gerekiyor.

Bu arada ileriki bölümlerde yön tuşları karmaşıklaşacak. Adım sayınızda sınırlı olduğu için yön tuşlarını karıştırmamalısınız. Bu nasıl olacak bilemiyorum ama karıştırmamalısınız.
Başarılar.
Erenetoyun.com
Benzer Oda Oyunları
Sukubidu ile Çıkarma İşlemi OyunuSukubidu ile Toplama İşlemi OyunuRobotu Bul OyunuLost OyunuGina Lishin Macerası OyunuDedektif OyunuKaçış Macerası OyunuKaranlık OyunuKapılar OyunuGökdelenden Kaçış OyunuŞaka Evi OyunuOtel Odası OyunuTuhaf Oda OyunuBoğulmadan Çık OyunuRenkli Oda OyunuPembe Oda OyunuMavi Oda OyunuKoltuklar OyunuGri Oda OyunuMarionun Evi OyunuKoridorlar Oyunu
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Oyun Hakkındaki Görüşler - 0 adet yorum var ( Sende yorum yazabilirsin )
Sukubidu Piramitlerde adlı oyunumuza yorum yapılmamış.
İlk yorum yapmak isteyen sen olmak istermisin?

» Yorum eklemek için buraya tıklayın.
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun