Komik Oyunlar » Butonlu Kral Oyunu

Butonlu Kral Oyunu Oyun 13.877 kez oynanmış.
Oyun Boyutu: 427.21 KB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Oyun yüklendikten sonra beklemek istemiyorsanız sağ alt köşeden skip introduction diyoruz. Oyun içinde 4 seçenek göreceksiniz ENDURANCE, CHALLENGE, TIME ATTACK ve REFLEX.

Endurance seçersek, Play diyoruz ve bölüm başlıyor, bu bölümde ne kadar dayanıklısınız o ölçülüyor. Kırmızı butona devamlı tıklıyoruz, bu böyle gidiyor.

Time attack seçersek, bize verilen saniye içerisinde butona devamlı tıklıyoruz, bu bölümde ne kadar çok tıklarsak o kadar yararımıza oluyor.

Challenge seçersek, tıklamamız gereken buton biraz hareketli hiç yerinde durmuyor devamlı zırt pırt yer değiştiriyor 50 saniyemiz var ve siz bu butona meydan okuyup tıklamaya çalışıyorsunuz.

Reflex seçersek, karşımıza çıkan buton diğer bölümdeki gibi biraz hareketli. 25 saniyemiz var bu süre zarfında butona tıklayabildiğimiz kadar tıklamaya çalışıyoruz.

Bölümleri oynarken müzik efektleri ile size heyacan katılıyor. Müzikleri beğenmiyorsanız sağ alt köşeden MAIN Music ON, OFF ile açıp kapayabilirsiniz.
Erenetoyun.com
Benzer Komik Oyunlar
Kral OyunuAslan Kral OyunuPinball King OyunuBüyüteçle İnsan Yakmaca OyunuSarhoş OyunuSarhoş İşet OyunuÇöp Basketi OyunuBilgisayardan İntikam OyunuBiracılar OyunuSinek Avla OyunuFıçıda Denge OyunuKöpük Patlat OyunuSüt Sağ OyunuSinirli Patron OyunuHamam OyunuPalyaço OyunuNoel Baba Kızdırma OyunuYumruk OyunuKemiksiz Kız OyunuSinek Avcısı Oyunu4 Yapraklı Yonca Oyunu
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Oyun Hakkındaki Görüşler - 0 adet yorum var ( Sende yorum yazabilirsin )
Butonlu Kral adlı oyunumuza yorum yapılmamış.
İlk yorum yapmak isteyen sen olmak istermisin?

» Yorum eklemek için buraya tıklayın.
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun