Zeka Oyunları » Puzzle Land Oyunu

Puzzle Land Oyunu Oyun 78.052 kez oynanmış.
Oyun Boyutu: 888.52 KB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Oyun yüklendikten sonra Start ile oyuna başlıyoruz. Oyunumuz ilerlemeli oyundur. Oyunda ilerleyebilmeniz için bölümlerdeki sırları çözmeniz gerekecek. Yaptığınız hatalar geri dönüşü olmayan hatalar olabilir ve oyunu tekrar baştan oynamak durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle oyunu dikkatli oynayın.
İlk olarak oyun başladıktan sonra sağ alttaki işarete tıklıyoruz uçağın ağaca çarpmasını sağlıyoruz. Diğer bölümlerini siz geçinki oyundan zevk alabilesiniz. Başarılar.

Ahmed isimli ziyaretçimizin yorumundan (Kendisine teşekkür ediyoruz.)

Oyun Çözümü;
'1- Tabelaye tıklayın uçak gelip ağacı yıkıyor ardından taşın önündeki sopaya tıkla ağacı düşürüyor işlem tamam.

2- Köpek balığına tıklayın yeşil şeyi ağzına alıyor, ardından antene tıklayıp köpek balığını büyütüyoruz. Öndeki mavi yaratığa tıklayıp su içine girmesini sağlayıp hemen köpek balığına tıklıyoruz köpek balığı iki seksen yere yatıyor kırmızı düğmeye tıklıyoruz mavi basamak çıkıyor adama tıklayarak tek tek geçiyoruz.

3- Buluta tıklıyoruz ardından dağdaki bayrak yanıyor. Sonra kuşa üst üste tıklıyoruz arabanın başındaki adam gelip kuşa vuruyor araba yalnız kalınca arabaya tıklıyoruz kale kapısı kırılıyor. Büyücüye tıklıyoruz bütün adamları toplayıp gidiyor bizde adamımıza tıklayıp ilerliyoruz.

4- Önümüzdeki taşların 2 tanesiyle duvardaki tabloyu düşürüyoruz. Çıkan kırmızı düğmeye tıklayıp kovayı kapının altına getiriyoruz. Mavi kapıya tıklayıp hemen ardından yeşil adamların yanındaki kola tıklıyoruz ve mavi kapıdan çıkan adamın kafasına kova takılıyor. Ardından duvardaki kornayı yere düşürüp tıklıyoruz ve gizli kamera kırılmış oluyor. Adamımızın önündeki son kalan taşı aşağıya atmadan önce aşağıdaki adamların yerini değiştiriyoruz ve ölmüyorlar. Sonra aşağıya atıyoruz taşı ve tekrar hareket ettirdiğimiz adamlara tıklıyoruz ve taşa takılıp düşüyor birisi ardından adamımızın kafasında lamba görünür görünmez tıklıyoruz ve aşağıya indiriyoruz. Tekrar adamımıza tıklıyoruz ve aşağıdaki adam kendini öldürüyor bizde diğer bölüme geçmek için adamımıza tıklıyoruz.

5- Önce vantilatörün önündeki balonu şişiriyoruz uçmasını sağlıyoruz. Vantilatörü mavi düğmeyle fişe takıp çalıştırıyoruz. Çalışırken yanan lambanın üstündeki kayalığa tıklayıp su akmasını sağlıyoruz ve su gidip çiçeği büyütüyor. Okun yönününü yukarı çevirip çiçeğe tıklıyoruz ve ateşin üstündeki kayalığa yapışıyor. Okun yönünü aşağıya çevirip ateşin üstündeki kayaya tıklıyoruz. Vantilatörün önündeki balonu tıklıyoruz ve ok aşağıya baktığı için balon ateş topu olup köpeği öldürüyor. Yanyayana 3 basamaktan ilki kapalı olacak ve adamımıza tıklıyoruz adamımız ilk tehlikeyi geçiyor. İkincisi açık olacak ki ışın öldürmesin ve sonra yukardaki ışın konuna basıp ışını yok ediyoruz. Yay kapalı olacak. Tam adamımıza tıklıyoruz ve hemen ardından yaya tıklıyoruz ki adamımız zıplayıp mumyanın üstüne çıksın ve onu dövsün.

Geçmiş olsun bu kadar...
'
Erenetoyun.com
Benzer Zeka Oyunları
Mimi Puzzle OyunuBarbie Puzzle OyunuSindy Puzzle OyunuYap Boz OyunuSue Puzzle OyunuPapağanlı Puzzle OyunuSelena Puzzle OyunuTazmanya Canavarı Puzzle OyunuLand of the Dead OyunuFerrari Puzzle OyunuSmiley Puzzle OyunuBerbat Trafik OyunuTangram OyunuSudoku OyunuIşıkları Yak OyunuAmiral Battı OyunuSatranç OyunuYolda Engel Var OyunuHayalimdeki Ev OyunuTeleskoplar OyunuConnect 4 Oyunu
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Oyun Hakkındaki Görüşler - 7 adet yorum var ( Sende yorum yazabilirsin )
Burak Aksu
2 Şubat 2009, Pazartesi
Oyununuzu çok beğendim kim yaptysa çaok teşekkürler
Hakan
9 Ocak 2009, Cuma
nasıl oynanıyoo 3. bölümü
Sinirli
Ahmed
29 Kasım 2008, Cumartesi
rica ederim iyi eylenceler keşke daha uzun olsaymış ama neyse başarılar....
Admin
25 Kasım 2008, Salı
Çözüm için teşekkürler Ahmed Artist
Ahmed
23 Kasım 2008, Pazar
1- Tabelaye tıklayın uçak gelip ağacı yıkıyo ardından taşın önündeki sopaya tıkla ağacı düşürüyo işlem tamam...
2- köpek balına tıklayın yeşil şeyi ağzına alıyo, ardından antene tıklayıp köpek balığını büyütüyoruz. öndeki mavi yaratığa tıklayıp su içine girmesini sağlayıp hemen köpek balığına tıklıyoruz köpek balığı iki seksen yere yatıyo kırmızı düğmeye tıklıyoruz mavi basamak çıkıyo adama tıklayarak tek tek geçiyoruz..
3- buluta tıklıyoruz ardından dağdaki bayrak yanıyo.sonra kuşa üst üste tıklıyoruz arabanın başındaki adam gelip kuşa vuruyo araba yalnız kalınca arabaya tıklıyoruz kale kapısı kırılıyo.büyücüye tıklıyoruz bütün adamları toplayıp gidiyo bizde adamımıza tıklayıp ilerliyoruz.
4- önümüzdeki taşların 2 tanesiyle duvardaki tabloyu düşürüyoruz. Çıkan kırmızı düğmeye tıklayıp kovayı kapının altına getiriyoruz. Mavi kapıya tıklayıp hemen ardından yeşil adamların yanındaki kola tıklıyoruz ve mavi kapıdan çıkan adamın kafasına kova takılıyo. Ardından duvardaki kornayı yere düşürüp tıklıyoruz ve gizli kamera kırılmış oluyo.Adamımızın önündeki son kalan taşı aşağıya atmadan önce aşağıdaki adamların yerini değiştiriyoruz ve ölmüyolar.sonra aşağıya atıyoruz taşı.ve tekrar hareket ettirdiğimiz adamlara tıklıyoruz ve taşa takılıp düşüyo birisi ardından adamımızın kafasında lamba görünür görünmez tıklıyoruz ve aşağıya indiriyoruz.Tekrar adammıza tıklıyoruz ve aşağıdaki adam kendini öldürüyo bizde diğer bölüme geçmek için adamımıza tıklıyoruz...
5- önce vantilatörün önündeki balonu şişiriyoruz uçmasını sağlıyoruz. vantilatörü mavi düğmeyle fişe takıp çalıştırıyoruz.çalışırken yanan lambanın üstündeki kayalığa tıklayıp su akmasını sağlıyoruz ve su gidip çiçeği büyütüyo.okun yönününü yukarı çevirip çiçeğe tıklıyoruz ve ateşin üstündeki kayalığa yapışıyo.okun yönünü aşağıya çevirip ateşin üstündeki kayaya tıklıyoruz. vantilatörün önündeki balonu tıklıyoruz ve ok aşağıya baktığı için balon ateş topu olup köpeği öldürüyo.yanyayana 3 basamaktan ilki kapalı olacak ve adamımıza tıklıyoruz adamımız ilk tehlikeyi geçiyo.ikincisi açık olacak ki ışın öldürmesn ve sonra yukardaki ışın konuna basıp ışını yok ediyoruz.yay kapalı olacak.tam adamımıza tıklıyoruz ve hemen ardından yaya tıklıyoruz ki adamımız zıplayıp mumyanın üstüne çıksın ve onu dövsün. geçmiş olsun bukadar...
Esmer
21 Ağustos 2008, Perşembe
ya ben adamın önünde taşlar olan bölümü geçemedim yardım edin ne olur
Darkmagic
17 Ağustos 2008, Pazar
Ağlayan nolur yardım karanlık bölümde köpeyi geçtim taştan akan o şeyide geçtim mumyayı geçemedim mum ya ikide bir beni dövü yo sinir oldum yardım edin nolur Ağlayan
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun