Yetenek Oyunları » Ada Savunması Oyunu Oyna

Kale Savunması OyunuKıyı Savunması OyunuÇöp Adamı Koru OyunuYangın Hortumu OyunuAltın Madencisi OyunuMoon Cave OyunuPenguen Fırlat 1 OyunuPenguen Fırlat 2 OyunuAlbatroslara Penguen Taşıt OyunuKüçük Balık OyunuFare Peynir Topluyor OyunuKüçük Balığı Ye OyunuNoel Baba Fırlat OyunuMinik Kuş OyunuBomba Yakala OyunuCankurtaran Simidi Oyunu
Rastgele:
40.22840.22840.22840.22840.22840.22840.228 kez oynandı
Oyunu facebook'ta paylaş
1.16_mb1.16_mb1.16_mb1.16_mb1.16_mb1.16_mb1.16_mb Oyun Boyutu
Ada Savunması OyunuAda Savunması
Kategori: Yetenek Oyunları
Bu oyun 4 Aralık 2008, Perşembe tarihinden bu yana 40.228 kez oynanmış
Oyun Boyutu:
1.16 MB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Oyunumuz 10 adet bölümden oluşuyor. Bölümler aşamalı olarak geçiliyor. Oynamanız tavsiye edilir.

Oyun başlangıcı; 'Play Game' ile oyuna başlıyoruz. (Not: Oyun bittikten sonra 'Menu' deyip 'Play Game' diyoruz.) Sonraki bölümlerde oyun hakkında bilgi veriliyor. 'Next' tıklayarak oyun hakkında bilgi alabiliyoruz. 'Skip' diyerek bu bölümleri geçip oyuna başlayabiliyoruz.

Oyun kontrol tuşları; Klavye yön tuşları veya 'W', 'A', 'S', 'D' ile hareket ediyoruz. 'Q' ve 'E' tuşu ile kahramanımızın silahını değiştiriyoruz. Silah olarak balta ve ok aletlerimiz var. İkisine kullanabiliyoruz.

Oyun Amacı; oyunda kahramanımız boş bir adaya düşüyor. Elinde sadece balta ve ok var. Bu iki aleti kullanarak düşmanlardan kendisini koruması gerekiyor. Oyun player altında verilen malzemeleri kullanarak adamızı geliştiriyoruz. Ağaçlar yetiştiriyoruz. Adaya gelen gemilere ok fırlatan kuleler inşaa ediyoruz. Tabi bütün bu aletlerin hepsi aktif değil. Bölüm bölüm bu aletler açılıyor. Bu aletlerin güçlerinide para (Puan) kazandıkça artırıyoruz. Bu aletleride para (Puan) ile satın alabiliyoruz.

Bölümler geçtikçe oyun zorlaşıyor. İlk bölümlerde gemilerle gelen düşmanlar bölüm geçtikçe helikopter ile de gelmeye başlıyorlar. Ağaçları kesmek için hızarlı adamlarda geliyor.

İlk oynamada fazlaca bölüm geçemedim ama ikinci oynayışımda bütün bölümleri bitirip oyunu bitirdim.
İyi oyunlar.
Erenetoyun.com
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun