Yetenek Oyunları » Ada Savunması Oyunu

Ada Savunması Oyunu Oyun 40.788 kez oynanmış.
Oyun Boyutu: 1.16 MB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Oyunumuz 10 adet bölümden oluşuyor. Bölümler aşamalı olarak geçiliyor. Oynamanız tavsiye edilir.

Oyun başlangıcı; 'Play Game' ile oyuna başlıyoruz. (Not: Oyun bittikten sonra 'Menu' deyip 'Play Game' diyoruz.) Sonraki bölümlerde oyun hakkında bilgi veriliyor. 'Next' tıklayarak oyun hakkında bilgi alabiliyoruz. 'Skip' diyerek bu bölümleri geçip oyuna başlayabiliyoruz.

Oyun kontrol tuşları; Klavye yön tuşları veya 'W', 'A', 'S', 'D' ile hareket ediyoruz. 'Q' ve 'E' tuşu ile kahramanımızın silahını değiştiriyoruz. Silah olarak balta ve ok aletlerimiz var. İkisine kullanabiliyoruz.

Oyun Amacı; oyunda kahramanımız boş bir adaya düşüyor. Elinde sadece balta ve ok var. Bu iki aleti kullanarak düşmanlardan kendisini koruması gerekiyor. Oyun player altında verilen malzemeleri kullanarak adamızı geliştiriyoruz. Ağaçlar yetiştiriyoruz. Adaya gelen gemilere ok fırlatan kuleler inşaa ediyoruz. Tabi bütün bu aletlerin hepsi aktif değil. Bölüm bölüm bu aletler açılıyor. Bu aletlerin güçlerinide para (Puan) kazandıkça artırıyoruz. Bu aletleride para (Puan) ile satın alabiliyoruz.

Bölümler geçtikçe oyun zorlaşıyor. İlk bölümlerde gemilerle gelen düşmanlar bölüm geçtikçe helikopter ile de gelmeye başlıyorlar. Ağaçları kesmek için hızarlı adamlarda geliyor.

İlk oynamada fazlaca bölüm geçemedim ama ikinci oynayışımda bütün bölümleri bitirip oyunu bitirdim.
İyi oyunlar.
Erenetoyun.com
Benzer Yetenek Oyunları
Kale Savunması OyunuKıyı Savunması OyunuÇöp Adamı Koru OyunuYangın Hortumu OyunuAltın Madencisi OyunuMoon Cave OyunuPenguen Fırlat 1 OyunuPenguen Fırlat 2 OyunuAlbatroslara Penguen Taşıt OyunuKüçük Balık OyunuFare Peynir Topluyor OyunuKüçük Balığı Ye OyunuNoel Baba Fırlat OyunuMinik Kuş OyunuBomba Yakala OyunuCankurtaran Simidi OyunuCambaz Penguenler OyunuKaplumbağa Köprüsü OyunuTrafikte İnsan Ez OyunuAltın Madencisi 2 OyunuUçurtma Dövüşü Oyunu
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Oyun Hakkındaki Görüşler - 3 adet yorum var ( Sende yorum yazabilirsin )
Ecem
22 Aralık 2008, Pazartesi
bence çok salakça bir oyun hiç güzel diğil!
şarkısıda çok çıtırdılı ve güzel diğel! benim ondan daha güzel oyunlarım ve şarkılarım var!
Metin Tezcan
9 Aralık 2008, Salı
bence çok kule değil kuleleri geliştirmek önemli kurduğunuz kulenin üzerine tıklayın atağını, canını artırıp, hava savunma kurabiliyorsunuz ben oynarken arada bi gelen gemileri patlatıyom o kadar öbürlerini kuleler tek atışta indiriyor Sırıtkan çok zevkli oyun.
Admin
4 Aralık 2008, Perşembe
Oyunu oynamanızı tavsiye ederim. Güzel bir oyun. Bölümlerden oluşuyor. Size tavsiye; ilk etapta paranız yettiğince ok atar kuleler oluşturun, sonradan paranız arttığında ve açıldığında taş atar alet satın almaya dikkat edin. Artist
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun