Oda Oyunları » Kabuslar 2 Oyunu

Kabuslar 2 Oyunu Oyun 14.393 kez oynanmış.
Oyun Boyutu: 1.20 MB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Kahramanımız yine uykuda kabuslar görüyor, kabuslar 1 oyununu oynadıysanız yabancılık çekmeyeceksiniz. Play ile oyun başlıyor. İntroyu izlemeden oyuna başlamak için NEW GAME seçiyoruz. Gitmek istediğimiz yerlerde ok işaretleri bulunuyor, bu ok işaretlerine tıklayarak ilerleyebiliyoruz.
Geçtiğimiz bölümleri SAVE butonu ile kaydedip ileride LOAD GAME diyerek kaydettiğimiz bölümlerden başlayabiliyoruz. Oyun aşamalı/ilerlemeli olduğu için bu özelliği kullanmanızı tavsiye ederim. Aksi halde bölümleri tekrar baştan başlamak durumunda kalabilirsiniz.
Girdiğimiz bölümlerde bulunan gizli olan görevleri yapmamız gerekiyor, yapmamız gereken bu olayları bulmak size kalmış. Oyunda başarılar dilerim. Bu oyundan sonra kabuslar 3 oyununuda oynamanızı öneririm.
Erenetoyun.com
Benzer Oda Oyunları
Kabuslar 3 OyunuKabuslar OyunuRobotu Bul OyunuLost OyunuGina Lishin Macerası OyunuDedektif OyunuKaçış Macerası OyunuKaranlık OyunuKapılar OyunuGökdelenden Kaçış OyunuŞaka Evi OyunuOtel Odası OyunuTuhaf Oda OyunuBoğulmadan Çık OyunuRenkli Oda OyunuPembe Oda OyunuMavi Oda OyunuKoltuklar OyunuGri Oda OyunuMarionun Evi OyunuKoridorlar Oyunu
Alt Kategoriler:
kabuslar 2
Harf: K
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Oyun Hakkındaki Görüşler - 2 adet yorum var ( Sende yorum yazabilirsin )
Neslihan
26 Aralık 2008, Cuma
bu oyunu çok beğendim bütün eşyaları toplamıştım ama bir türlü bitiremiorudm şuan bitirdim ve bu oyunun 2.bölümün eğeçicem şimdi by Gülücük bitirdikten sonra görüşürüz ayriyetten bitiremeyen arkadaşlar için özet çıkarıcam.

Editörün Notu:
Çıkardığınız özet yorum aynı zamanda oyun açıklamasında isminiz ile de yayınlanır.
Büşra
28 Eylül 2008, Pazar
ya biri bana oyununun aşamalarını yazabilir mi oyun çok güzel oynamak istiyorum
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun