Dövüş Oyunları » Çöp Adam Oyunu

Çöp Adam Oyunu Oyun 48.161 kez oynanmış.
Oyun Boyutu: 86.17 KB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Oyun yüklendikten sonra 'Start' ile oyuna başlıyoruz. Start demeden önce oyun hakkında size bilgi veriliyor. Oyun sonunda oyunu tekrar oynamak isterseniz, start dememeniz gerek aksi halde oyun açılmayabiliyor. Tekrar oynamak için player altında bulunan 'Yenile' butonunu kullanabilirsiniz veya F5 ile oyunu yenileyebilirsiniz.
Oyun hakkında kısa bilgi, 'S' ile çift yumruk atıyoruz, 'X' ile döner tekmeler atıyoruz, 'D' ile hızlı vuruşlar, 'C' ile yakın tekmeler atıyoruz. 'V' ile adamlar yanımıza yaklaşınca sırtımıza alıp depik atıyoruz.
İlerlemek için yön tuşlarını kullanıyoruz. Zıplamak için yukarı yön tuşunu kullanıyoruz. Merdivenlerden çıkabiliyoruz. Odalarda bulunan iksirleri alıyoruz.
Oyunun tek eksi yönü sessiz olması. Eğer sessizliği seviyorsanız bu oyun sizin için, yok ben sessiz duramam diyorsanız winamp veya media player açıp müzik dinleyin.
İyi oyunlar.
Erenetoyun.com
Hız Canavarları Oyunu
Benzer Dövüş Oyunları
Baltalı Adam OyunuAdam Asmaca OyunuÇıplak OyunuPantolonsuz Adam OyunuAdam Dövme OyunuKıllı Surat OyunuAraba ile Adam Ezmece OyunuHırsız Kuş Oyunuİnanılmaz Buz Adam OyunuBen 10 Kritik Darbe OyunuPatron Döv OyunuAşkın Peşinde OyunuKardan Adam Yaratın OyunuÖrümcek Adam Kurtarıcı OyunuCankurtaran Simidi OyunuTembel Adam OyunuKurtadam OyunuTrafikte İnsan Ez OyunuHediye Vur OyunuAdam Asmaca 2 OyunuSukubidu ile Çıkarma İşlemi Oyunu
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Oyun Hakkındaki Görüşler - 2 adet yorum var ( Sende yorum yazabilirsin )
Cozet Emily
7 Mayıs 2009, Perşembe
güzelmiş yha dövmek Artist Artist
Cozet Emily
6 Mayıs 2009, Çarşamba
çok beendim yha walla güzelmiş döwüşmeyi sewerim Gülücük Kahkaha
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun