3D Oyunlar » Slither Avla Oyunu

Slither Avla Oyunu Oyun 73.669 kez oynanmış.
Oyun Boyutu: 2.17 MB
Oyun Açıklama, Anlatım ve Nasıl Oynanır?
Oyunumuz yüklendikten sonra Continue ile oyuna başlıyoruz. Önesinde oyun ve oyun ekranı hakkında bilgi veriliyor.

Ormanın ortasında slither lerin istilasına uğruyoruz. Polis arabamızdan inip slitherleri vurmamız gerek vuramazsak içimize giriyorlar.

Slitherler her tarafımızdan geliyor, elimizdeki silahımız ile çevremizden üzerimize gelen slitherleri vuruyoruz. Mermimiz bitince yanımızda mermi beliriyor mermiyi alabilmek için mermilin üzerine gelim mouse ile ateş ediyoruz. Slitherleri öldürmek içinde mouse kullanıyoruz.

Not: Korku ve şiddet içerir, 18 yaş altı için sakıncalı olabilir. Lütfen korkabileceğinizi ve etkilenebileceğinizi düşünüyorsanız oynamayınız.

Önemli Not: Oyuna başlamak için sağ alt köşede 'Countinue' yazısına tıklamanız gerekiyor. Eğer görünmüyorsa oyunu lütfen TAM EKRAN oynayınız.
Erenetoyun.com
Benzer 3D Oyunlar
Sinek Avla OyunuZombi Avı OyunuÇarpışan Arabalar OyunuGorillaz Final Drive OyunuKilroy Chernobly Farms OyunuKaykaycılar OyunuATV Yarışı OyunuMidtown Madness OyunuModifiye Ralli OyunuGta Vice City Oyunu3D Rally OyunuKayak OyunuKoca Ayak OyunuKaleyi Bombala Oyunu3 Boyutlu Motosiklet OyunuKamyon ile Yük Taşıma OyunuATV Yarışı 2 Oyunu3 Boyutlu Penaltı OyunuKasaba Yarışı Oyunu3D Nascar OyunuSpace Trooper Oyunu
Açıklama yetersiz mi? Açıklamaya eklemek istediğiniz birşeyler mi var? O halde yorum bırakın veya yorum okuyun!
Yorum Yaz - Yorum Oku
Oyun Hakkındaki Görüşler - 2 adet yorum var ( Sende yorum yazabilirsin )
Sado
24 Ekim 2008, Cuma
süper bu bence deneyin Gülücük
Can
19 Ekim 2008, Pazar
süper bir oyun bence herkez denesin Havalı Gülücük
Erenetoyun
Powered by Erenet.info
Erenetoyun